HAKKIMIZDA

Farma Pet şirketimiz Televizyon ve Pazarlama sektöründe 20 yıldır faaliyet göstermektedir. Özellikle 10 yıldır pazarlama tarafında çalışan ekibimiz bu tecrübesini  internet satış tarafında müşterilerine  birlikte büyük başarı elde etmek için yola çıkmıştır.

Online ticaret tarafında tecrübeli ve profesyonel ekiplerimizle yoluna devam eden FarmaPet ekibi müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassastır.

Farma Pet ekibinin başarısı sektörde bulunduğu 20 yıl boyunca ve elde ettiği müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin bizi referans olarak göstermesi en büyük gurur kaynağımızdır.

Farma Pet, Farmatom – Neftor – Alfamin – Derinol – Antibiox – Cat and Cat ürünlerinin Türkiye ve Dünyada tek satıcısıdır.

Mizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak en iyi ürünü en iyi fiyata sunmak istiyoruz. Müşteri memnuiyetini gözeterek en iyi ürünü en iyi fiyat en hızlı şekilde  müşterilerimize sunan firma olmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye'de alışveriş sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek istiyoruz. Farma Pet olarak hedefimiz sektöre yön veren, yenilikçi bakış açısıyla prestijli lider firma olmaktır.